KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 17223373

nr 1722 3373

Tusch

Signerad Heurlin. Bildmått: 21x17 cm, yttermått inklusive ram: 34x28

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 8 september 2025
kl 19:43:15

4/9 21:47:27 1      Vinnande bud